wz
Designed by TheWhiteWhisper.com

pravidla / rules1) NEKRÁST! = Nevydávat za svůj majetek. Věnovala jsem svůj čas a praci na grafice na této stránce a opravdu by mě naštvalo kdyby někdo kradl moji grafiku! Vám by se to určitě taky nelíbilo.

2) LINK ME! Pokud použijete moji grafiku, uveďte zdroj! (ikonku si můžete vybrat v sekci Link me/moje ikonky tady), může být i textový odkaz.

3) Je přísně zakázáno, upravovat již hotovou grafiku, na grafiku jinou: např z avatarů svoje ikonky, oříznutím blendu dělat svoje bannery, rozkládat animované obrázky na snímky atp.

4) Je nepřípustné, abyste z grafiky odstraňovali copyright (tzn jméno webu, odkaz na web nebo mou přezdívku)pokud tam jsou.

5) Je možno vkládat vlastní texty do: avatarů, ikonek 88x31, backgroundů (pozadí), wallpapers, webových sad, Errorů 404, boxů na novinky a do blendů.

6) Do kolonky affiliates neboli přátelé NEpřídávám blogy nebo weby, které nedodržují pravidla ostatních webů a blogů (hlavně, co se týče umísťování zdrojů)

7) Žádný z návodů nebo textů (ani ty, kdy je uvedeno, že jsou přeloženy) není povoleno přebírat a už vůbec kopírovat obrázky!!!! návody jsou tu pro Vás, abyste si mohli dělat svoji grafiku..já je nepotřebuju, já to umím.

8) Je zákázáno rozebírat layout (design mého webu) jako i používat grafiku, která je součástí webu (např. smailiky, ikonky = obrázky které symbolizují návštěvní knihu, kontakt..)která není k dispozici v rubrikách. Buďte originální a nekopírujte to!

9) Nějaké nejasnosti nebo dotazy? piště na savik@centrum.cz

SPECIÁLNĚ PRO BLOGY: NEKOPÍRUJTE CELÉ KATEGORIE + POKUD UMÍSTÍTE MOJI GRAFIKU, TAK S IKONKOU U PŘÍSPĚVKU!!! Jinak je to kráděž, porušujete autorské právo a moje pravidla. Pokud budete přistiženi, budu nucena Vás nahlásit poskytovali blogu/webu (což může znamenat smazání). Nechci toho tak moc, tak buďte hodní.

Děkuju!
rules

1) NO STEALING! I worked hard on everything at this site, and I would hate to see someone stealing my graphics!

2) LINK ME! If you use my graphics, please link me!

3) DIRECT LINK isn´t allowed, only with my authorization!

4) I won´t change links with blogs or webs, which dont follow the rules others webs (especialy graphic´s webs) like direct link, copy, distribution, stealing, don´t links back!!!

5) Do not copy any of my tutorial!

6) If you have any questions, feel free to ask me. I may take a while to respond, but I'm sure I will!

Thank you